کد خبر: ۴۴۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۷
محمود احمدی‌نژاد با بیان اینکه "در این جلسه مصوبات خوبی داشتیم"، به برخی مصوبات دولت درباره مشهد اشاره کرد و گفت: قرار شد در مورد ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در شمال شرق واقع در منطقه سرخس مطالعاتی انجام و لایحه‌ای در این ارتباط به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.
رییس‌جمهور بعد از پایان آخرین جلسه هیات دولت دهم، در جمع خبرنگاران به تشریح برخی از مصوبات هیات دولت پرداخت.

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد با بیان اینکه "در این جلسه مصوبات خوبی داشتیم"، به برخی مصوبات دولت درباره مشهد اشاره کرد و گفت: قرار شد در مورد ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در شمال شرق واقع در منطقه سرخس مطالعاتی انجام و لایحه‌ای در این ارتباط به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.

وی همچنین درباره اختصاص بودجه زیارتی به استان خراسان رضوی اظهار کرد: این هم جزو مصوبات دولت بوده و دولت در این زمینه تصمیم گرفته است؛ البته برخی مافوق دولت بار دیگر تصمیماتی گرفته و اجرایی می‌کنند.

رییس‌جمهور افزود: دو سال است که بودجه تحت فشار است ولی مصوبه‌ای که مورد اشاره قرار گرفت در جای خود هست و هرچه درآمد حاصل شود ما آن را اختصاص می‌دهیم.

احمدی‌نژاد همچنین درباره حضور وزارت مسکن و شهرسازی در طرح‌هایی که در اطراف حرم رضوی در حال اجراست نیز گفت: وزارت مسکن با شرکتی که این طرح‌ها را انجام می‌دهد شریک است و قرار شده بود که سهم این وزارتخانه واگذار شود اما نظر مسئولان استانی این بود که اگر وزارت مسکن از این طرح‌ها خارج شود کار با مشکل برخورد می‌کند و با مصوبه دولت قرار شد که واگذاری این سهم به تعویق بیفتد تا وزارت مسکن بتواند مسئولیت خود را در این ارتباط انجام دهد.                  
برچسب ها: جلسه ، هیات دولت
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:

1- لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری فرمایید.

2- از توهين، افترا، یا تهمت به افراد و گروه ها بپرهیزیم.